Hero Image

ÇALIŞMA ORTAMIMIZ

  • MSD çalışanları olarak bizi biz yapan değerleri hayatımızın içine katmaya, yaptığımız her işe yansıtmaya özen gösteriyoruz.
  • Kurum kültürü, ancak o kültürü sahiplenen çalışanlar var olduğu sürece var olabilir ve paydaşlarımıza, müşterilerimize aktarılabilir. Bu yüzden, MSD’de “çalışan gelişimi” odağımızı sürekli gündemde tutuyoruz ve  “çalışan tarafından sahiplenilen, yönetici tarafından desteklenen ve şirketimiz tarafından olanak tanınan” gelişim felsefemizi vurguluyoruz.
  • Gelişim felsefemize paralel olarak, MSD’de sektörün en rekabetçi online ve sınıf eğitimlerini çalışanlarımıza sunuyoruz. Bununla birlikte, Deneyim paylaşımı, kıdemli yöneticilerimizin tecrübe aktarımı, aksiyon/proje bazlı eğitim, gelişim için olmazsa olmazlarımız. Çalışanlarımıza sunduğumuz sınıf içi/online eğitimler dışında, onların gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla, son iki yıl içinde lansmanını yaptığımız
    Ready to Lead, Next Leader Academy, Stretch Assignment, Koçluk/Mentor’luk, Keyifli Söyleşiler gibi birçok program, MSD’nin yurtdışında var olduğu birçok diğer ülkeye örnek teşkil eden programlarımızdır.