Hero Image

Hakkımızda

Hakkımızda

MSD, merkezi Rahway, N.J., ABD’de bulunan Merck & Co., Inc.’in ticari adıdır.

MSD olarak, 130 yılı aşkın süredir hayatları kurtarma ve iyileştirme misyonu ile dünyanın en zorlu hastalıkları için ilaçlar ve aşılar sunuyor, yaşam için keşfediyoruz.

Günümüzde MSD, dünyada ilk sırada yer alan Ar-Ge odaklı biyofarmasötik şirket olmayı amaçlayarak Kanser, Enfeksiyon Hastalıkları, HIV gibi hastalıklar, aşılar ve hayvan sağlığı çalışmalarını içeren, insanların ve hayvanların hayatlarını tehdit eden hastalıkları önlemek ve tedavi etmek için araştırmalarda ön planda olmaya devam ediyoruz.

130 yılı aşkın tecrübemizle küresel olarak insan sağlığını tehdit eden birçok hastalığa karşı yenilikçi ilaçlar ve aşılar keşfediyoruz, keşfetmeye de devam edeceğiz.

Biz Kimiz?

Genel Merkez
Rahway, N.J., U.S.A.

Çalışanlarımız
140'dan fazla ülkede 74.000 çalışan

  • Onkoloji
  • Aşı
  • Enfeksiyon Hastalıkları
  • Kardiyometabolik Rahatsızlıklar
  • Hayvan Sağlığı

TARİHÇEMİZ

Keşiflerle ve yeniliklerle dolu tarihimiz 130 yıldan uzun bir süre önce başladı ve bugün de devam ediyor. Yıllar boyunca araştırmacılarımız, tüm dünyadaki insanlarda ve hayvanlarda hastalıkları tedavi etmek ve önlemek için yeni yollar bulmaya yardımcı oldular. Geçmişte harika şeyler yaptık. Bugün, gelecek için harika şeyler yapıyoruz.

https://www.msd.com.tr/wp-content/uploads/sites/69/2021/11/Hero_RGB_Empathy-Teal-2.jpeg

KLİNİK ARAŞTIRMALARIMIZ

Çığır açan yenilikçi bilimsel çözümlerle aşı ve ilaç geliştirme çalışmalarını büyük bir kararlılıkla sürdürüyoruz.
“Yaşam için Keşfediyoruz” vizyonumuz çerçevesinde henüz karşılanmamış ihtiyaçlara odaklanarak insanların hayatlarını iyileştirecek yeni ilaçlar, aşılar ve biyolojik ürünler keşfetmek ve geliştirmek amacıyla çalışıyoruz.

Contact Banner Image

İletişim

+90-212-336-10 00
MSD İletişim Formu

Yan etki bildirimleri, gebelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı, sahte, yanıltıcı ve tahribatlı ilaç şüphesi, ürün kalite şikâyetleri, medikal bilgi talebi konularında iletmek istediğiniz mesajlarınız için bize MSD İletişim Formu’ndan ve Türkiye yerel ofis telefon numarası olan +90-212-336-10 00’dan da ulaşabilirsiniz. ÖNEMLİ BİLGİ: Sağlık Bakanlığı ve AİFD kuralları gereğince, sağlık mesleği mensupları (doktor, eczacı, diş hekimi vb.) dışındaki kişilere hastalık ve ilaç hakkında bilgi paylaşılamamaktadır.