Hero image

DEĞERLERİMİZ

125 yıl önce insan ve hayvan yaşamını iyileştirmek için çıktığımız bu yolda bize rehber olması için seçtiğimiz değerler, kurumsal karakterimizin temelini oluşturur.
Aldığımız kararların ve başarılarımızın öncüsü bu değerlerdir.

HASTA ODAKLILIK

Şirketimizde hangi pozisyonda çalışıyor olursak olalım yaşamları kurtarma ve iyileştirme misyonumuz ile yaptığımız her işin merkezine hastaları koyuyoruz.

Bu sorumluluk ile tüm dünyadaki insanların ve hayvanların sağlığını iyileştirmeyi, ilaçlarımıza ve aşılarımıza erişimi arttırmayı hedefliyoruz.

İNSANA SAYGI

Organizasyonumuz içerisindeki farklılıkları zenginlik olarak görüyor, çeşitlilik ve dahil etme odağı ile çalışanlarımızın kurum kültürü içerisinde gerçekten kendisi olabilmeleri için her gün yeni fırsatlar yaratıyoruz.

Çalışanlarımızın fikirlerine, hayat tarzlarına ve iş yapış şekillerine saygı duyuyor; katılımın ve açık iletişimin hakim olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak için çabalıyoruz.

ETİK VE DÜRÜSTLÜK

Paydaşlarımız ve çalışanlarımıza, parçası olduğumuz topluma ve dünya genelinde hizmet verdiğimiz topluluklara karşı sorumluluklarımızı profesyonellikten ve etik davranıştan ödün vermeden yerine getiriyoruz.

İNOVASYON & BİLİMSEL MÜKEMMELLİK

Tüm dünyada en zorlu hastalıklara karşı mücadele ederek yaşamları kurtarmak ve iyileştirmek için çalışıyoruz.

Bu yüzden hiç durmadan araştırıyor, hastaların farklı ihtiyaçlarını belirliyor ve sürekli inovasyon yoluyla bu ihtiyaçları karşılamak için kendimize meydan okuyoruz.