Hero Image

EĞİTİM VE GELİŞİM PROGRAMLARI

MSD çalışanları olarak, bizi biz yapan değerleri hayatımızın içinde, yaptığımız her işte, her gün yaşamaya özen gösteriyoruz.

Kurum kültürü, ancak o kültürü sahiplenen çalışanlar var olduğu sürece var olabilir ve paydaşlarımıza, müşterilerimize aktarılabilir. Bu yüzden, MSD’de “çalışan gelişimi” odağımızı sürekli gündemde tutuyoruz ve “çalışan tarafından sahiplenilen, yönetici tarafından desteklenen ve şirketimiz tarafından olanak tanınan”gelişim felsefemizi vurguluyoruz.

Gelişim felsefemize paralel olarak, MSD’de sektörün en rekabetçi online ve sınıf eğitimlerini çalışanlarımıza sunuyoruz. Bununla birlikte, klasik eğitimlerin çalışan gelişimi için kısıtlı bir etkisi olduğunun farkındayız. Deneyim paylaşımı, kıdemli yöneticilerimizin tecrübe aktarımı, aksiyon/proje bazlı eğitim, gelişim için olmazsa olmazlarımız. Çalışanlarımıza sunduğumuz sınıf içi/online eğitimler dışında, onların gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla, son iki yıl içinde lansmanını yaptığımız Ready to Lead, Next Leader Academy, Stretch Assignment, Koçluk/Mentor’luk, Keyifli Söyleşilergibi birçok program, MSD’nin yurtdışında var olduğu birçok diğer ülkeye örnek teşkil eden programlarımızdır.