DAHA SAĞLIKLI BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ.BİZE KATILIN

 

MSD'de Çalışmak

MSD Türkiye olarak, önceliğimiz tüm dünyada hasta bakımını iyileştirmektir. Hayata dair paylaştığımız tutku, dünyanın her yerinde 100.000'i aşkın, çeşitli niteliklerdeki çalışanlarımızın en iyi özelliklerini ortaya çıkarır.

Geçmişimizden gurur duyuyoruz , aynı zamanda bu yeni şirketin geleceği konusunda büyük bir coşku içindeyiz ve dünya genelindeki insanlar için daha sağlıklı, daha parlak bir gelecek yaratmaya yardımcı olmanın heyecanını taşıyoruz.

YAPTIKLARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ


MSD Türkiye’de çalışanlarımız, dünya çapında hastaların daha uzun süre sağlıklı ve mutlu yaşamalarını sağlayan ilaçları onlara ulaştırmak için çalıştıklarını bilmekten gurur duyarlar. MSD Türkiye’ye katılarak, insan hayatının kalitesini yenilikçi ilaçlarla artırmayı misyon edinmiş ekibin bir parçası olabilirsiniz.

MSD’Yİ DİĞER İŞVERENLERDEN AYIRAN NEDİR?


Biz birkaç ana prensibe yürekten bağlıyız. Birincisi, firmamızın kurucularımızdan George W. Merck’in şu sözleri etrafında toplanıyoruz: "… ilaçlar insanlar içindir, kar için değildir."
Hissedarlarımıza güçlü kazançlar sağlamaya azimli olsak da, bunun en iyi yolunun hayat kurtaran ve sağlığı iyileştiren ilaçlarımızı geliştirmek ve insanlara ulaştırmak olduğuna inanıyoruz. İkincisi, sadece sonuçların değil aynı zamanda bu sonuçlara nasıl ulaşıldığının da önem taşıdığına inanıyoruz. Liderlik prensiplerimiz bu yönde bize kılavuzluk eder ve tüm MSD çalışanlarının bu prensiplere uymaları gerekir.