Hero Image

DEĞERLERİMİZ

125 yıl önce insan ve hayvan yaşamını iyileştirmek için çıktığımız bu yolda bize rehber olması için seçtiğimiz değerler, kurumsal karakterimizin temelini oluşturur.
Aldığımız kararların ve başarılarımızın öncüsü bu değerlerdir.

HASTA ODAKLILIK

Hastalar, hasta yakınları ve ilgili kuruluşlarla ile etkileşim kurup, onları dinleyerek ve onlardan öğrenerek, ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyoruz. Hasta yolculuğunda yer alan her paydaşın görüşünü önemsiyor ve işimizin odağında yer almasını istiyoruz. Ayrıca tüm hastaların ihtiyaç duydukları tıbbi buluşlara eşit erişime sahip olması gerektiğine olan inancımızla; sağlıkta eşlik, eşitlik, çeşitlilik, sağlık okuryazarlığı ve erişim gibi hastalarla ilgili önemli konuların ele alınmasına öncülük ediyoruz.

 

İNSANA SAYGI

Organizasyonumuz içerisindeki farklılıkları zenginlik olarak görüyor, çeşitlilik ve dahil etme odağı ile çalışanlarımızın kurum kültürü içerisinde gerçekten kendisi olabilmeleri için her gün yeni fırsatlar yaratıyoruz.

Çalışanlarımızın fikirlerine, hayat tarzlarına ve iş yapış şekillerine saygı duyuyor; katılımın ve açık iletişimin hakim olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak için çabalıyoruz.

ETİK VE DÜRÜSTLÜK

Paydaşlarımız ve çalışanlarımıza, parçası olduğumuz topluma ve dünya genelinde hizmet verdiğimiz topluluklara karşı sorumluluklarımızı profesyonellikten ve etik davranıştan ödün vermeden yerine getiriyoruz.

İNOVASYON & BİLİMSEL MÜKEMMELLİK

Tüm dünyada en zorlu hastalıklara karşı mücadele ederek yaşamları kurtarmak ve iyileştirmek için çalışıyoruz.

Bu yüzden hiç durmadan araştırıyor, hastaların farklı ihtiyaçlarını belirliyor ve sürekli inovasyon yoluyla bu ihtiyaçları karşılamak için kendimize meydan okuyoruz.